Aktualności

Odzież z nadrukiem na prezent

odzież z nadrukiem na prezent

Oryginalny prezent – to dopiero wyzwanie! W zabieganym dzisiejszym świecie często nie mamy czasu w pełni dowiedzieć się o potrzebach osoby, której chcemy wręczyć podarunek. Przydatne w codziennym życiu prezenty zazwyczaj więc odpadają, dlatego szukamy podarunków ciekawych i niebanalnych.

Do tego również potrzeba jednak nieco czasu, pomysłowości i wyobraźni. Uniwersalnym prezentem, który sprawdzi się przy różnych okazjach, może być odzież z nadrukiem. Ciekawy napis czy grafika sprawią, że ten prezent już zawsze będzie się kojarzył obdarowanej osobie właśnie z Tobą.

Jak jednak wybrać odzież z nadrukiem na prezent? Podpowiadamy!

Odzież z nadrukiem na prezent – dlaczego warto?

Ubrania same w sobie należą do najbardziej uniwersalnych prezentów. Jeśli znamy kogoś od lat, wiemy też mniej więcej, w jakim stylu się ubiera. A nawet jeżeli nie jesteśmy tego pewni, kilka rodzajów odzieży jest przecież bardzo uniwersalnych.

Dlaczego warto jednak umieścić na niej nadruk? W ten sposób możemy wyrazić naszą sympatię czy miłość do bliskich osób. Czasami napis czy grafika na koszulce może pomóc wyrazić to, o czym na co dzień zapominamy.

Odzież z nadrukiem na prezent to również połączenie oryginalności z użytecznością. Ubranie z dedykowanym nadrukiem będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. A dla obdarowanej osoby może też stać się strojem, który będzie często zakładać – przynajmniej na spotkania z przyjaciółmi!

Wbrew pozorom, wykonanie oryginalnej koszulki czy bluzy z nadrukiem nie jest też zbyt drogie. Sklepy takie jak https://www.printsc.pl/ pozwalają na dobranie odpowiedniej techniki znakowania, która pozwoli zminimalizować koszty. Wystarczy wybrać konkretny fason i kolor, a także pomysł na nadruk, i zamówienie zostanie zrealizowane.

Jaka odzież z nadrukiem najlepiej nada się na prezent?

Najbardziej uniwersalnym elementem garderoby z nadrukiem będzie koszulka. Może to być klasyczny T-shirt bądź koszulka polo. Takie ubrania najlepiej nadają się na to, by umieścić na nich żartobliwy napis czy dużą grafikę.

Alternatywą może być bluza – klasyczna lub z kapturem. To również odzież, która daje duże możliwości graficzne. Nieco inaczej będzie z polarem. To przydatny podarunek dla starszych osób, zwłaszcza tych, które lubią przebywać na świeżym powietrzu. W tym przypadku, ze względu na rodzaj materiału, możliwości nadruku są jednak nieco ograniczone.

Nadruk może również pojawić się na eleganckiej koszuli. Wówczas najlepiej umieścić go na mankiecie. Wtedy koszulę będzie można zakładać nawet na ważne okazje, a indywidualny akcent nie będzie rzucał się w oczy.

Wszystko zależy od tego, jak dobrze znamy wymiary obdarowanej osoby. Jeśli nie jesteśmy tego pewni, najbezpieczniejszą opcją pozostaje koszulka.

Jaki nadruk wybrać na ubraniach na prezent?

Rodzaj odzieży ma też związek z tym, co chcemy na niej nadrukować. W przypadku prezentów dla dzieci, nastolatków czy młodych ludzi, dobrym pomysłem będzie umieszczenie na ubraniu jakiegoś śmiesznego napisu, mema bądź żartu. W takim wypadku również zdecydowanie najlepiej sprawdzi się koszulka. Na koszuli czy bluzie takie zdobienia nie będą wyglądać najlepiej.

By prezent był oryginalny wcale nie potrzeba jednak mocno rozbudowanych pomysłów. Wystarczą na przykład inicjały. W przypadku bluzy, polaru czy kurtki mogą znaleźć się na piersiach. Jeśli chcemy ozdobić koszulę, warto umieścić je na wspomnianych już wcześniej mankietach.

Odzież z nadrukiem na prezent można także ozdobić fotografią. Może być to wspólne zdjęcie, fotografia z wycieczki, ulubionego miejsca obdarowanej osoby czy też nawiązanie do wspólnych wspomnień. Grafika najlepiej będzie wyglądać na jasnej koszulce. Taki prezent przez lata będzie przypominał wspólne chwile.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like