Aktualności

Nadruki na odzież dla nastolatków. Na jakie warto postawić?

nadruki na odzież dla nastolatków

Ubrania z nadrukiem to dzisiaj modowy standard. Zakładają je ludzie w każdym wieku. Coraz częściej jednak nie zdają się wyłącznie na to, co znajdą na sklepowych półkach. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się bowiem ubrania z własnoręcznie zaprojektowanym lub wybranym wzorem.

To idealny sposób, by podkreślić swój charakter, hobby czy po prostu dać wyraz swojemu temperamentowi. Nic więc dziwnego, że takie nadruki na odzież to wybór, na jaki chętnie decydują się nastolatki. To wręcz wymarzona okazja, by w ten sposób zamanifestować swoją dorosłość.

Które ubrania z nadrukiem cieszą się największą popularnością w tej grupie wiekowej? Jakiego typu nadruki dominują? Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu.

Jakie nadruki na ubraniach najbardziej podobają się nastolatkom?

Firmy, które zajmują się znakowaniem odzieży, oferują mnóstwo możliwości nadruków. To zarówno gotowe projekty, aranżacja grafiki przygotowanej przez klienta, jak i udostępnianie specjalnych kreatorów nadruku.

Wśród nastolatków szczególnie popularne są nadruki w formie napisów. Jako że w życiu młodych ludzi ważną rolę odgrywa muzyka, często na odzieży lądują cytaty z piosenek czy wypowiedzi ulubionych wykonawców. To szczególnie popularne wśród fanów rapu, których w tej grupie wiekowej nie brakuje. Kolejną grupą nadruków związaną z muzyką są zdjęcia i logotypy zespołów muzycznych, którymi nastolatkowie równie chętnie zdobią swoje ubrania.

Wśród młodych ludzi popularne są także prezenty urodzinowe z nadrukiem. W tym przypadku na koszulce może znaleźć się fotografia paczki przyjaciół, a nawet po prostu oryginalne życzenia. Taki strój jest formą pamiątki, ale bywa zakładany na spotkania ze znajomymi.

Na koszulkach można także znaleźć wyraz innych zainteresowań młodych ludzi. Wśród młodych mężczyzn popularne są ubrania z nadrukami, które nawiązują do drużyn piłkarskich czy koszykarskich. Dziewczęta często stawiają na motywy związane z serialami, filmami czy mangą.

Na jakich ubraniach dla nastolatków nadruki sprawdzają się najlepiej?

Zdecydowanym numerem jeden wśród personalizowanych ubrań z nadrukiem pozostają koszulki. To przede wszystkim T-shirty, które w tej grupie wiekowej wygrywają z koszulkami polo.

Popularne są jednak również bluzy z nadrukiem. Zasuwany model z kapturem to właściwie obowiązkowy artykuł w szafie każdego nastolatka. Bluzy, jako większe od koszulek, pozwalają też na bardziej obszerne nadruki.

Ciekawym rozwiązaniem są także mniejsze tekstylia z nadrukiem. Szczególnie efektownie wyglądają czapki z własnym wzorem – zarówno te przeznaczone na zimę, jak i czapki z daszkiem.

Do tej listy można dodać również różnego rodzaju chusty. Wśród aktywnych nastolatków dużą popularnością cieszą się uniwersalne chusty buff. Firmy zajmujące się znakowaniem odzieży umożliwiają również wykonanie nadruku na przykład na maseczkach.

Jakimi metodami znakować ubrania dla młodzieży?

Przy zamawianiu odzieży z nadrukiem trzeba jeszcze odpowiednio dobrać technikę znakowania do charakteru nadruku. Jak już wspomnieliśmy, do najpopularniejszych motywów należą różnego rodzaju zdjęcia. W tym przypadku trzeba postawić na metodę, która dobrze odwzorowuje wszystkie detale. Idealnym rozwiązaniem będzie więc druk cyfrowy.

Kluczowa jest także trwałość nadruku. Bez tego ubrania szybko stracą swoją atrakcyjność. W przypadku ubrań poliestrowych, zwłaszcza jasnych, niemal “niezniszczalnym” typem nadruku jest sublimacja. Na koszulkach czy bluzach wykonanych z bawełny pod kątem trwałości najlepiej wypada sitodruk.

Jeśli celem nadruku jest tylko napis, warto rozważyć również haft komputerowy. Haftowany wzór będzie bardzo elegancki, a do tego wytrzyma bez szwanku nawet częste pranie.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like